ART HOTEL

BOUTIQUE HOTEL & SUITES

Mireservini ne
Art Hotel

Luxury Hotel & Suites

I vendosur në një nga gjiret më panoramikë në Sarandë në një distancë të shkurtër nga plazhi, Art Hotel është një nga hotelet në qytet në gjendje të plotësojë nevojat e ndryshme të mysafirëve të tij me komoditet dhe shërbime të nivelit të parë. Isshtë vetëm 1 km nga qendra e qytetit dhe ka një pishinë të madhe të jashtme me një pamje madhështore, një luks i vërtetë në një qytet si Saranda.

Tek Art Hotel ju do të jeni të mirëpritur midis stafit dhe shërbimeve tona profesionale, në vendet tona publike që përfshijnë një restorant tarracë dhe një bar. Pishina e hapur me shtretër dielli e mbrojtur nga rrezet e diellit nga çadrat e mëdha mund të shijoni një pije në menunë e barit dhe të gjeni paqe dhe qetësi duke shijuar klimën e butë të Sarandës.

Dhomat e bollshme luksoze të këtij hoteli të bukur ne gjirin e Jonit ofrojnë mundësinë e shijimit të një shuplakë të pasur mëngjesi në tarracën e shkëlqyeshme të jashtme, ku mysafirët mund të vazhdojnë të shijojnë ditë të shpeshta me diell dhe temperaturë të butë, edhe gjatë muajve të dimrit.

Foto-(28)
Foto-(24)
Foto-(11)
Nje pafundesi Perendimesh
Pamje Panoramike

Shijoni pamjet më mahnitese.

Facilitetet Kryesore
Luxury Hotel & Suites

Dhome Dopio

Me ballkon dhe pamje te gjeri nga deti

Suite Superiore

Me ballkon dhe pamje te gjeri nga deti

Suite me Dy Dhoma

Me Tarrace dhe Pamje nga Deti

Tek ne do te gjeni

Sherbimet Tona

Relaksohuni dhe shijoni pushimet tuaja.

Restoranti Yne

Bar & Restorant

Restoranti i Art Hotel me një pamje të mrekullueshme përmban një tarracë në ambient ideal për dreka dhe darka verore.

Gëzoni një vakt në ambientet e ngrënies së hotelit, të cilat përfshijnë një Restorant dhe një zonë të Tarracës me pamje nga deti.

Foto-(22)

Besuar nga Partneret Tane

REZERVONI TANI PUSHIMET TUAJA

Ju mirëpresim çdo ditë të vitit në hotelin tonë. Nëse dëshironi të rezervoni një dhomë, mos hezitoni të na kontaktoni përmes mënyrave tona të kontaktit. Të ketë një pushim të bukur!