Rezervoni Tani

m

Art Hotel ka një restorant, bar, një sallë pritjeje dhe kopsht të përbashkët në Sarandë. Ky hotel me 4 yje ofron një recepsion 24 orë, shërbim në dhomë dhe WiFi falas. Hoteli ka dhoma familjare.

    Vendndodhja

    Rruga Butrinti, 9700 Sarandë, Albania