Dhome Dopio ose Tek me Ballkon

Dhoma Luksoze & Suita

Dhome Dopio ose Tek me Ballkon dhe Pamje nga Mali

Dhomë e gjërë dyshe ose tek me banjo private e pajisur me dollap, kondicioner, mini bar, kasafortë, TV Led dhe një ballkon.

Komoditetet e Dhomes

klipartz.com
Sherbim Dhome
minibar-1
Mini Bar
wardrobe
Dollap
television
Led TV
PinClipart.com_bank-vault-clipart_4515574
Kasaforte
klipartz.com (4)
Permasat e dhomes 19 m²
1160864-200
I papërshkueshëm nga zëri