Zgjidhni dhomen perfekte per ju

Hoteli do t'u ofrojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private. Të gjitha njësitë përfshijnë një gardërobë. 

Dhoma Dyshe Me Ballkon Dhe Pamje Nga Deti

1 Krevat Extra Te Madh Dopio

Dhoma Dyshe Deluks Me Pamje Anesore Te Detit

1 Krevat Extra Te Madh Dopio

Dhoma Standarte Dyshe Me Pamje Nga Mali

2 Krevate Tek

Dhoma Treshe Me Pamje Nga Deti

1 Krevat Tek Dhe 1 Krevat Extra Te Madh Dopio

Dhoma E Madhe Dyshe

1 Krevat I Madh Dopio

Suita Superiore Me Pamje Nga Deti

Dhoma 1: 1 Krevat Extra Te Madh Dopio
Dhoma E Ndenjes: 1 Krevat Divan

Suita Me 2 Dhoma

Dhoma 1: 1 Krevat Extra Te Madh Dopio
Dhoma 2: 1 Krevat Extra Te Madh Dopio
Dhoma E Ndenjes: 1 Krevat Divan

Komoditetet

 • Frigorifer
 • Divan
 • Vend Zjarri
 • Tavoline
 • TV
 • Telefon
 • Kanale Satelite
 • Tv me Ekran Te Sheshte
 • Ballkon

 • Tualete Falas
 • Bide
 • Dush
 • Peshqira
 • Shapka
 • Tharese Flokesh
 • Leter Higjenike

 • Nuk Lejohet

 • Ashensor
 • Dollap
 • Disinfektues
 • Kondicioner
 • Kasafortë
 • Dysheme Parketi
 • Hipoalergjike
 • Hyrje Private
 • Facilitete Hekurosje

Galeria E Dhomave