Sherbimet Tona

Ne sigurojmë që të sigurojmë komoditet dhe kënaqësi të mysafirëve

Ju mirëpresim çdo ditë të vitit

Restorant

Në Restorantin tonë do të gjeni një meny të shkëlqyeshme të zgjedhjeve të ndryshme për një vakt të përsosur në tarracën tonë të restorantit dhe të shijoni një pamje deti të lë pa frymë në të njëjtën kohë.

Duke siguruar një menu të ushqimit në det të kombinuar me ushqime tradicionale, kuzhina jonë do të përgatisë zgjedhje të shijshme për një darkë ideale të paharrueshme.

Shijoni një vakt në institucionet e ngrënies së hotelit, të cilat përfshijnë një Restorant dhe një zonë Tarracë me pamje nga deti.

Ju bëftë mirë!

Bar

Në Art Hotel do të gjeni edhe barin për të shijuar një pije me miqtë ose familjen tuaj. Shumëllojshmëri zgjedhjesh, shërbim të shpejtë dhe një ambient relaksues për një pushim të qetë. Ne jemi gjithmonë në dispozicionin tuaj, për të përfunduar qëndrimin tuaj.

Shijoni pijen tuaj!

Pishine

Pishina e Art Hotelit është e vendosur me një sistem të përsosur ventilimi, kontroll të rreptë të cilësisë së ujit, si me ujë të kripur ashtu edhe me ujë të freskët
dhe një pishinë të rrethuar me dritë natyrore duke siguruar një atmosferë relaksuese. Areashtë siguruar një zonë e përshtatshme për fëmijët në pishinë.

Shijoni notin tuaj!

Komoditetet tona

Suita Luksoze

Wi - Fi

Sherbim Dhome

I papërshkueshëm nga zëri

Kasaforte

Restorant

Bar

Pishine

Shtretër dielli

Ashensor

REZERVONI TANI PUSHIMET TUAJA

Ju mirëpresim çdo ditë të vitit në hotelin tonë. Nëse dëshironi të rezervoni një dhomë, mos hezitoni të na kontaktoni përmes mënyrave tona të kontaktit. Të ketë një pushim të bukur!